Elita karahasohet me modelen dhe miliarderen me famë botërore

Elita karahasohet me modelen dhe miliarderen me famë botërore

Paraqitjet e saj gjithmonë janë elegante dhe tejet glamuroze për të cilat merr komente të shumta nga ndjekësit.

Elita ka një stil të veçantë dhe çdoherë befason me imazhet plotë sharmë. E tillë vjen edhe në imazhin e fundit teksa duket se po bën blerjet e fundit para vitit të ri.

 

Në mesin e shumë komplimeteve që iu bën për dukjen është edhe një krahasim që I bëhet asaj me bukuroshen Kylie Jenner.

Kylie Jenner është modelja bukuroshe dhe ndryshe njihet edhe si një nga vajzat më të reja miliardere.