Elita Rudi mori dhuratën më të bukur për Shën Valentin por jo nga Gjiko

Elita Rudi mori dhuratën më të bukur për Shën Valentin por jo nga Gjiko

Zëri është rritur aq sa të nisë rrugëtimin e tij më të rëndësishëm në jetë, por jo vetëm. Këtë Shën Valentin ai i bëri dhuratën më të bukur mami Elitës – na fal Gjiko.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo ndau një fotografi të një kartoline që ai i kishte uruar.

“Urime Shën Valentini mami. Të dua”, shkruan në kartolinën që ajo postoi në Instagram.

Së shpejti, Zëri do të bëhet vëllai i madh sepse shumë shpejt në jetë do të vie edhe një tjetër fëmjë.

Elita është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe prindërit po presin një vajzë. /Insajderi.com