Elon Musk pozon me djalin e tij të vogël dhe tallet që ai nuk është i aftë të mbajë pirunin

Elon Musk pozon me djalin e tij të vogël dhe tallet që ai nuk është i aftë të mbajë pirunin

Gjatë muajit maj Elon Musk dhe Grimes pritën fëmijën e tyre të parë, X Æ A-Xii, emri i pazakontë i të cilit mori vëmëndjen dhe u bë meme për një kohë, raporton Daily Mail, shkruan Insajderi.

Kësaj radhe Elon Musk ka vendosur të tregojë anën e tij humoristike duke bërë shaka në foton e postuar në Twitter.

Burri i pestë më i pasur në botë, postoi foton me përshkrimin në gjermanisht që thotë; “Vogëlushi nuk mund të mbajë ende pirunin.”

Elon dhe Grimes e quajnë vogëlushin “little X” si shkurtesë për emrin e tij, që më shumë se emër ngjan në formulë matematikore./Insajderi.com