Elvana Gjata dhe Yll Limani bashkohen për një projekt muzikor

Elvana Gjata dhe Yll Limani bashkohen për një projekt muzikor

Këngëtarët e njohur, Yll Limani dhe Elvana Gjata, janë mjaft aktiv në skenën muzikore.

Kësaj here dyshja kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim muzikor.

Xhirimet e këngës kanë përfunduar para disa ditësh, dhe projekti pritet të publikohet këtë të shtune.

Projekti i fundit muzikor nga Elvana është “Loti”, që në kanalin Youtube numëron 9.4 milionë klikime.

Ndërsa, kënga e fundit e Yllit është “A m’ki rrejt”, e cila ka 2.8 milionë klikime në Youtube./Insajderi.com