Elvana Gjata publikon këngë më motrën e saj, Migena Gjata

Elvana Gjata publikon këngë më motrën e saj, Migena Gjata

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, ka publikuar mbrëmë këngën e saj me të re, e cila është një bashkëpunim më motrën e saj, Migena Gjata, përcjell Insajderi.

Kënga është titulluar “Vendi im”, producent i së cilës është Darko Dimitrov, ndërsa muzika dhe teksti i këngës janë realizuar nga Pirro Çako.

Këngëtarja javë më parë ka publikuar albumin e saj më të ri ““Çelu”.

Të shtatë këngëve të saj, Elvana i ka realizuar edhe videoklipe, e të cilat i ka publikuar në profilin e saj në Instagram./Insajderi.com