Emëruesi i përbashkët i Kidës dhe Butës: Dhuratat luksoze për veten

Emëruesi i përbashkët i Kidës dhe Butës: Dhuratat luksoze për veten

“Bisha ime”, kështu përshkruan Kida blerjen e saj më të re, të cilën na e prezantoi në Instagram. Bëhet fjalë për një makinë fringo, tipi “G Class”, njofton Insajderi.

Çmimi i tregut për makinën të cilën do të drejtojë këngëtarga nis nga vlera e ulët prej 100 mijë eurosh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Njëjtë si Kida edhe Buta ishte i një mendjes të llastojë veten këtë fillim vit. Artisti nga Ferizaj, u pajis më një makinë të njëjtë, të cilën po ashtu e prezantoi me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Kush tha qe o’ krize????”, përshkruan ai postimin e tij si referencë e këngës “Testom” publikuar në dhjetor të vitit të kaluar.

Makina “Mercedes S Class” flakë e re, shitet në treg duke filluar nga çmimi 60 mijë eurosh. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Buta (@bashbuta)