Eminem dhe Kid Cudi bëhen bashkë në një këngë të re

Eminem dhe Kid Cudi bëhen bashkë në një këngë të re

Reperi Emined dhe Kid Cudi janë bërë bashkë për të realizuar këngën e cila do të dal këtë javë. Kënga është paralajmëruar nga një video simpatike të vajzës së vogël të Cudi, Vada Wamwene Mescudi raporton Billboard, shkruan Insajderi.

“Përshëndetje! Unë jam Vada dhe dua të ju tregoj që kënga e re e babit tim, ‘The Adventures of Moon Man and Slim Shady,’ do të shfaqet të premten! Dëgjojeni,” thotë ajo, përderisa buzëqesh në videon e shkurtër të shprendarë në mediat sociale./Insajderi.com