Emisioni Review këtë të shtunë sjellë Ermal Fejzullahun- Fillimet e karrieres së tij muzikore

Emisioni Review këtë të shtunë sjellë Ermal Fejzullahun- Fillimet e karrieres së tij muzikore

Si çdo të shtunë edhe këtë javë, emisioni Review vjen me përplot befasi.

I ftuari i kësaj jave do të jetë këngëtari i njohur i estradës shqiptare, Ermal Fejzullahu. Ne së bashku me të jemi kthyer në kohë, duke analizuar këngën e tij të parë ‘Trashe trashe’.

Këtë të shtune, Ermal Fejzullahu kthehet në kohë për t’i bërë Review fillimit të karrierës së tij muzikore! Na ndiqni nga ora 20:10 në TV DUKAGJINI! 💖💜

Gepostet von Review am Freitag, 13. Dezember 2019

Përpos kësaj, ne e kemi surprizuar këngëtarin me një letër emocionuese nga personi më i dashur i tij.

Këtë javë do të mund t’i ndiqni edhe lojëra të tjera, ama se si i ka komentuar ai titujt e portaleve dhe komentet ndaj tij, mund t’i ndiqni vetëm sonte në orën 20:10, Live në Insajderi dhe Review, e po ashtu edhe në TV Dukagjini.

Mos e humbisni!