Enca dhe Berati përsëri bashkë, dalin pamjet

Enca dhe Berati përsëri bashkë, dalin pamjet

Këngëtarja,  Enca Haxhiu është shumë e përfolur për jetën e saj, dhe jo rrallë herë është cak i mediave rozë,  shkruan Insajderi.

Ajo se fundi është duke qëndruar në Kosovë, por siç duket ajo nuk është vetë, por e shoqëruar.

Ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram ku shihet në shoqëri të ish-konkurrentit të “Për’puthen’, Beart Rexhepi, ku ditë me parë ajo ka postuar një foto me të dhe në mediat rozë është aluduar për një romancë mes tyre.

Enca ka postuar Beartin në një nga hotelet e Prishtinës, ku shihet në pjesën e sipërme krejtësisht i zhveshur, ashtu siç jemi mësuar ta shohim protagonistin në fjale.

Se çfarë është duke ndodhë në mes tyre, se a bëhet fjale për ndonjë projekt muzikor apo diçka me shume mbetet të shihet./Insajderi.com