Endrit Shala kërkon falje për sulmin ndaj gazetarit

Endrit Shala kërkon falje për sulmin ndaj gazetarit

Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala para pak ditësh sulmoi një gazetar në ambientet e QKUK-së.

Ai gjatë sfidës së tij në Info Grand Prix të Klan Kosovës ka folur për incidentin që ndodhi ditë më parë mes tij dhe gazetarit të Indeksonline.

Shala ka shfrytëzuar këtë edicion special për të kërkuar falje duke shtuar se nuk e ka ditur se personi në fjalë ishte në cilësi të gazetarit.