Enis Bytyqi publikon këngën e re ‘Habibti’

Enis Bytyqi publikon këngën e re ‘Habibti’

Këngëtari i njohur shqiptar Enis Bytyqi, së fundmi ka sjellë për publikun këngën e re me titull “Habibti”.

Këtë këngë, Enisi ka kohë që e ka paralajmëruar dhe së fundmi ai e ka lansuar në kanalin e tij në Youtube.

Kënga është e shoqëruar me një video-klip mjaft atraktiv, që ka sekuenca të xhiruara edhe në shkretëtirë.

Këngën mund ta dëgjoni më poshtë.