Eros Grezda e merr një lajm të keq nga trajneri Steven Gerrard

Eros Grezda e merr një lajm të keq nga trajneri Steven Gerrard

Eros Grezda po vuan shumë te Rangersi. Shqiptari u ble nga Osijeku, por duket se nuk do të qëndrojë për shumë gjatë me ekipin historik të ishullit.

Trajneri i Rangers, Steven Gerrard, duket se ka humbur krejtësisht besimin tek ai dhe nuk do t’i japë më shansin të tregojë veten.

Gjakovari nuk po grumbullohet më as me ekipin e parë, ndërsa në ndeshjen miqësore që skuadra e tij zhvilloi ndaj Liverpool U-23, sulmuesi luajti dhe dhuroi një paraqitje zhgënjyese.

Lexoni më shumë në Insporti