Fansat e Ariana Grande kanë një teori konspirative për këngën e saj të re

Fansat e Ariana Grande kanë një teori konspirative për këngën e saj të re

Adhuruesit e Ariana Grande janë të entuziazmuar me këngën më të fundit të këngëtares, “Positions”, ku ajo flet në mënyrë poetike për një dashuri të sapo gjetur, me sa duket i dashuri aktual, Dalton Gomez.

Sidoqoftë, shumë nga ndjekësit e superstarit besojnë se artistja i “Thank U, Next” hodhi fjalën te ish i dashuri Pete Davidson, duke përdorur lojë me fjalë për t’iu drejtuar me delikatesë lojtarit të “Saturday Night Live” nga i cili u nda në tetor 2018.

Lirika në fjalë thotë: “Qielli të dërgoi tek unë, unë vetëm shpresoj të mos e përsëris historinë.”

Shumë e morën këtë si një referencë për “Pete” Davidson, dhe dëshirën e Grande për të shmangur marrëdhëniet që të kujtonin kohën e tyre së bashku./Insajderi.com

Burimi: PageSix