Fansi bën tatuazh në trup këngëtarën shqiptare

Fansi bën tatuazh në trup këngëtarën shqiptare

Është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera e cila ka bërë për vete mijërja ndjekës. Bebe Rexha  po korr suksese anë e mban botës.

E jo vetëm  fansat janë të lidhur me Bebe Rexhen, por edhe ajo vetë. Këngëtarja  ka postuar një gjest vërtetë të bukur që një fans me emrin Joseph ka bërë për të.

Joseph ka bërë tatuazh në krah emrin e saj së bashku me dy këngëtare të tjera si dhe ka deklaruar se nuk do të ishte këtu nëse nuk do të ishin këto vajza.

Ai thotë se tatuazhi nuk bëhet vetëm për të treguar një histori jetësore, tatuazhi bëhet sepse ti mundesh ta bësh një të tillë dhe kaq mjafton. Po ashtu, ai lajmëron se do të jetë në koncertin e Bebe Rexhës me 15 dhjetor.

Bebe demostron se sa shumë i vlerëson ajo fansat e saj.