Faton Shoshi sqaron marrëdhënien me Ledrin: Kom lyp pauzë prej Ledrit

Faton Shoshi sqaron marrëdhënien me Ledrin: Kom lyp pauzë prej Ledrit

Menaxheri i njohur i shumë artistave të estradës shqiptare ka qenë i ftuar këtë të shtunë në emisioni Review.

Javë më parë kanë qarkulluar lajmet se reper Ledri më nuk gjendet nën menaxhimin e tij, por anjëri prej tyre nuk ka dhënë ndonjë deklaratë publikisht deri më tash.

I ftuar në emisionin Review, Shoshi ka treguar të gjithën sa i përket Ledrit, ndër to ai ka shtuar se kishte qenë ai që i ka kërkuar pauzë Ledrit.

Për të parë intervistën e plotë ndiqni emisionin në facebook te Insajderi dhe Review.