Zhduket një femër në Ferizaj

Zhduket një femër në Ferizaj

Dje në Policinë e Ferizajit, një person shqiptarë ka raportuar se vajza e tij ,është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rastin në polici prindi i vajzës e ka lajmëruar dje rreth orës 13:30 minuta.

Policia nuk ka dhënë detaje të tjera lidhur me rastin. /Insajderi.com