Fero dhe Arbenita bëhen prindër për herë të parë

Fero dhe Arbenita bëhen prindër për herë të parë

Reperi i njohur, Fero dhe modelja, Arbenita Ismajli, janë bërë prindër për herë të parë.

Në orët e para të së shtunës, çifti mirëpritën në jetë një vajzë.

Lajmin e me ndjekësit e ndarë vet Arbenita, përmes një fotografie të publikuar në InstaStory.

Ajo publikoi një imazh ku shfaqej bashkë me vajzën e porsalindur në krah, vetëm pak momente pas sjelljes së saj në jetë.

“24 prill”, shkroi Ismajli në mbishkrimin e fotografisë.

Modelja preferoi që të mos ia tregonte fytyrën vogëlushes së sapolindur, e po ashtu as emrin më të cilin dyshja kanë vendosur ta pagëzojnë.

Fero dhe Arbenita përndryshe njihen si një prej çifteve më të ndjekur dhe të komentuar në estradën shqiptare./Insajderi.com