Fero dhe Arbenita drejt fejesës?

Fero dhe Arbenita drejt fejesës?

Reperi Fero që një kohë të gjatë e ka bërë zyrtare lidhjen e tij me modelen Arbenita Ismajli.

Dyshja janë ndër çiftet më të përfolura dhe më të pëlqyer për publikun, gjë kjo që shkakton interesim për secilin postim që ata e bëjnë.

Por, lidhja e tyre me gjasë është duke shkuar drejtë zyrtarizimit, pasi që së fundmi modelja ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me Feron dhe një familjar të saj të cilin e ka etikuar.

Bazuar edhe në disa fotografi të tjera, fotoja është bërë në një mbledhi tek familja e Arbenitës.

Se a do të thellohet edhe me tej lidhja e tyre, me ndonjë fejesë apo edhe më shumë, mbetet vetëm të zyrtarizohet nga çifti.