Fero dhe Arbenita në pushime – Publikojnë foto gjysmë të zhveshur në vaskë

Fero dhe Arbenita në pushime – Publikojnë foto gjysmë të zhveshur në vaskë

Fero dhe Arbenita u shfaqën gjysmë të zhveshur në vaskë.

Arbenita Ismajli dhe reperi Fero kanë nisur pushimet në ishullin Kreta të Greqisë.

Çifti kanë publikuar imazhet e para nga pushimet, ku që të dy zgjodhën fotografi nga vaska, ku duken gjysmë të zhveshur.

View this post on Instagram

Vacay Mode ON ?

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

Ishte Fero ai i cili së pari postoi dy fotografi, të cilat duket se ia realizoi Arbenita, në të cilat shfaqet në vaskë.

Më pastaj, Arbenita publikoi një selfie në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet me peshqir në kokë.