Fero e ndreq shoqërinë me Taynan – ky postim do ta nervozojë Rina Balajn

Fero e ndreq shoqërinë me Taynan – ky postim do ta nervozojë Rina Balajn

Shoqëria e mirë mes Feros dhe Rina Balajt si duket ka marrë fund.

Reperi kosovar, Feronit Shala që kishte pasur shoqëri me Rina Balajn duket se ajo shoqëri nuk ekziston më.

Fero duket se ka rregulluar marrëdhëniet me rivalen e Rina Balajt, Taynen.

Këto dy të fundit njihen për thumbimet që i kanë bërë për njëra-tjetrën.

Por vetë Tayna  i ka uruar ditëlindjen reperit Fero. Ajo ka publikuar videon ku Fero shoqërohej me muzikën e saj, teksa i ka uruar ditëlindjen, duke treguar për raportet e mira mes tyre./Insajderi.com