Fero feston ditëlindjen – Arbenita me urim të veçantë

Fero feston ditëlindjen – Arbenita me urim të veçantë

Feronit Shabani, i njohur me emrin artistik Fero, sot (8 korrik) feston ditëlindjen. Ai ka mbushur 22 vjet.

Krahas urimeve të shumta nga pjesëtarët e ‘labelit’ dhe kolegët e tij, natyrisht se urimi më i veçantë është ai i të dashurës, Arbenita Ismajli.

Modelja ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku shfaqet për krah dhe duke e puthur Feron, ndërsa imazhet i ka shoqëruar me një urim për të

“Urime ditëlindjen burri jem Fero, të dua”, shkruan në urimin e të dashurës së reperit.

Ndryshe reperi ka paralajmëruar se për ditëlindje do të sjellë edhe një këngë të re për fansat e muzikës së tij.

View this post on Instagram

Urime ditlindjen burri jem @ferofera të dua ♥️

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on