Fero nuk lejon të dashurën e tij modele të paraqitet në intervista

Fero nuk lejon të dashurën e tij modele të paraqitet në intervista

Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit nga Gjilani, Fero është mjaft aktive në rrjete sociale; po për intervista? Nuk mund të themi të njëjtën.

Dhe duket se së fundmi, reperi na e dha arsyen pse, njofton Insajderi.

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit shqiptar.

Së fundmi nëpër portale, kanë nisur thashethemet se reperi dhe modelja i kanë dhënë fund lidhjes, kjo pasi Fero nuk e ndjek më Arbenitën në ‘Instagram’.

Por reperi i ka hedhur poshtë zërat e ndarjes përmes një intervistë për emisionin “ Vizioni i Pasdites”, ku ka sqaruar madje pse nuk e shikojmë asnjëherë Arbenitën në intervista.

“Po është e vërtet unë e ndaloj Arbenitën të dalë në intervista. Arbenitën nuk e shihni nëpër intervista, as nuk do ta shihni nëse unë nuk e shoh të arsyeshme. Dua me të tregu që edhe unë 2-3 muaj të tjerë, më intervista në jetë nuk bëj. Duhet të paguhem shumë shtrenjtë për me ardhë në intervistë”, u shpreh reperi Fero. /Insajderi.com