Fero publikon foto nga pushimet, Arbenita vë në pah gjoksin

Fero publikon foto nga pushimet, Arbenita vë në pah gjoksin

Reperi Fero, i cili sapo ka realizuar një këngë kohëve të fundit, ka zgjedhur që tashmë të fitojë

Fero, i cili gjatë vikendit lansoi këngën e tij më të re “Ride or Die” ka zgjedhur që të pushojë dhe për këtë ai ka filluar që të postojë foto nëpër rrjete sociale.

Këtë ai e ka bërë duke postuar një foto me Arbenitën ku Arbenita vetëm sa nuk e tregon gjoksin e saj derisa ajo është duke marrë diell.

“Cili vend po dëgjohet më shumë Ride or Die?”, ka shkruar Fero.