Feronikeli bënë një super gjest për tifozët e vetë

Feronikeli bënë një super gjest për tifozët e vetë

Feronikeli në xhiron e 29-të të Superligës do të luaj në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas.

Kundërshtarë i tyre do të jetë skuadra e Gjilanit.

Këtë takim Nikli ka vendosur që ta lejojë hyrjen e tifozëve vendas pa paguar asnjë cent.

Këtë lajmë e ka konfirmuar zëdhënësi i klubit Erlind Krasniqi .

“Për këtë ndeshje biletat do të jenë falas për tifozët tanë. Ndërkaq, ende nuk kemi vendosur për ndeshjet e radhës”, konfirmoi Krasniqi.

Në ndeshjet e radhës Feronikeli pret në shtëpi Gjilanin, Dritën dhe Prishtinën, kurse është mysafir i Drenicës dhe i Llapit./Insporti