Feronikeli reagon ndaj referimit, shikoni rastet kontestuese (VIDEO)

Feronikeli reagon ndaj referimit, shikoni rastet kontestuese (VIDEO)

Klubi i Futbollit Feronikeli, pas humbjes së djeshme nga Drita në takimin e xhiros së 29-të të Vala Superligës, ka bërë edhe një reagim publik.

Pas përfundimit të ndeshjes në media për cilësi të referimit ishte ankuar edhe trajneri i këtij ekipi Sylejman Starova, kurse në reagimin e klubit, referimi quhet “skandaloz”.

Në këtë link, mund të lexoni reagimin e plotë të KF Feronikelit dhe penalltinë që u akordua në të mirë të Dritës, që vazhdon të jetë shumë e përfolur dhe e kontestuar.