Festë në familjen e Ramush Haradinajt

Festë në familjen e Ramush Haradinajt

Anita Haradinaj është gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ajo është e njohur për publikun edhe si një moderatore me shumë vite përvojë pune.

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo e ka treguar se djali i saj Gjini ka ditëlindjen.

Anita e uroi djalin me disa fjalë shumë të bukura.

“Gjin, dashuria ime e pare dhe e perjetshme, ti po rritesh cdo dite e me shume, sot u bere 15 vjeç, paq fatin e bardhe ne jete o drite! Gezuar Ditelindja! Mua do me kesh gjithmone mbrapa”- ka shkruar Anita.