fbpx

FFK PUBLIKON ORARIN PËR STINORIN PRANVEROR, TË DIELËN SUPERDERBI I KOSOVËS

FFK PUBLIKON ORARIN PËR STINORIN PRANVEROR, TË DIELËN SUPERDERBI I KOSOVËS

Federata e Futbollit e Kosovës do të organizojë kursin e parë të trajnerëve për Grassroots në veçanti për portierë, përcjell Insporti.com

Kursi do të zgjasë 3 ditë të kalendarike dhe do të mbahet në ditët në vijim, më shumë në Insporti.