fbpx

Fifi nuk do të performojë dot në “Kënga Magjike” për shkak të peshës? Reagon këngëtarja

Fifi nuk do të performojë dot në “Kënga Magjike” për shkak të peshës? Reagon këngëtarja

Një lajm i pavërtetë u përhap pak orë më parë për këngëtaren Fifi, për të cilën u tha se mundet që të mos dalë të performojë në skenën e “Këngës Magjike”.

Mediat shkruan se këngëtarja për shkak të stresit të tepërt ka shtuar disa kilogramë në peshë, çka e ka bërë atë të mos ndihet aspak mirë në skenë.

U tha madje se Fifi nuk ndihej aspak mirë për pjesëmarrjen e saj në “Kënga Magjike” këtë vit, por këngëtarja ka mohuar gjithçka për “INtv”.

“Normal që është rren, kurrë nuk e kam thënë. Të më vinte turp prej kilogramëve isha dobësuar. Kurrë s’kam dhënë deklaratë të tillë”, ka thënë ajo!

Fifi dhe Mc Kresha janë një dyshe e fortë dhe pretendente për çmimin e parë të festivalit “Kënga Magjike” me hitin “Psikopatja jote”.

Bashkëpunimi i tyre i parë ka rezultuar i suksesshëm dhe shumë fansa e kanë mirëpritur.