Fito njëren nga 50 biletat për ndeshjen Xhaka vs Rashica

Fito njëren nga 50 biletat për ndeshjen Xhaka vs Rashica

Në Prishtinë më 15 qershor do të zbarkojnë yjet shqiptarë të futbollit, Granit Xhaka dhe Milot Rashica.

Dy futbollistët nga Kosova që janë duke arritur suksese në arenën ndërkombëtare, do të vijnë në Prishtinë për të zhvilluar një ndeshje miqësore për nder të 20-vjetorit të çlirimit të kryeqytetit.

Xhaka ashtu edhe Rashica e kanë konfirmuar se do të jenë pjesë e kësaj ngjarje në kryeqytet.

Para pak çastesh, Xhaka përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka bërë thirrje për të qenë të pranishëm në këtë ndeshje miqësore.

“Ejani, ju mirëpresim”, ka shkruar Xhaka.

Birra Peja përkrah këtë ngjarje të madhe duke ofruar 50 bileta falas për të gjithë dashamirët e futbollit.

Për ta bërë bileten tuajen ju duhet te ndjekin këta hapa:

  • Tag shokun/shoqen në koment
  • Share postimin (Public)
  • Like faqen e Birra Peja

Fituesit do të përzgjidhen ‘RANDOM’ të Premtën (14 Qershor) në ora 15:00.

#BirraPeja përkrah ⭐️YJEVE⭐️ në Stadiumi "Fadil Vokrri" ku Granit Xhaka ⚽️ Milot Rashica do të zhvillojnë një ndeshje…

Gepostet von Birra Peja am Donnerstag, 13. Juni 2019