Fjolla Morina tenton t’ia marr Instagramin Fifit

Fjolla Morina tenton t’ia marr Instagramin Fifit

Muaj më parë këngëtares se njohur Fifi i morën adresën e Instagramit. Në atë kohë ajo u deturua të hapte një të re të cilën mbrëmjen e djeshme u përpoqën t’ia merrnin përsëri. Fifi ka publikuar  një foto në Instastory ku tregon se i erdhi njoftimi se dikush është përpjekur të futet në Instagramin e saj.

Mirëpo, ndryshe nga se mendoi këngëtarja në fakt në adresen e saj është përpjekur të futet këngëtarja e njohur Fjolla Morina. Në një bidesë që Fjolla ka publikuar në adresën e saj tregon se ajo e ka fjalimin e Fifit dhe në momentin kur është futur në profilin e saj, Fifit i ka shkuar një njoftim.