Flaka Krelani ‘flakë’ në fotot e reja

Flaka Krelani ‘flakë’ në fotot e reja

Ajo sigurohet që gjithnjë të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Këngëtarja Flaka Krelani, edhe njëherë e ka vërtetuar se është një nga femrat më atraktive shqiptare.

Flaka ka sjell disa imazhe të reja e veshur me një ‘bodysuit’ ngjyrë portokalli, teksa mahnit me format trupore.

VIDEO:

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet pozitive nuk kanë munguar nga fansat e saj të shumtë.

View this post on Instagram

#baywatch ? #slay Link n’Bio

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on