Football Leaks zbulon rrogat marramendëse të Pogbas dhe Ibrahimovicit

Football Leaks zbulon rrogat marramendëse të Pogbas dhe Ibrahimovicit

Paul Pogba e Zlatan Ibrahimovic janë dy yjet më të mëdhenj në ekipin e Manchester United.

Kurse, “Football Leaks” ka zbuluar rrogat e tyre. Pogba përfiton rreth 13.6 milionë euro në vit, përfshirë bonuset, kurse, Ibrahimovic mund të konsiderohet si rekord në ekip.

Rroga e tij është më superiore në 22.6 milionë euro, përfshirë bonuset.