Formacionet për ndeshjen Chelsea – Manchester United

Formacionet për ndeshjen Chelsea – Manchester United

Goal ka publikuar formacionet e mundshme për sfidën mes Chelsea e Manchester United.

Chelsea dhe Manchester do të përballen në “Stamford Bridge” në kuadër të xhiros së 11-të në Premierligë nga ora 17:30.

Goal ka publikuar formacionet e mundshme të të dyja skuadrave.