Formacionet Shqipëri vs Bjellorusi

Formacionet Shqipëri vs Bjellorusi

Shqipëria do të luajë kundër Bjellorusisë në kuadër të grupit “C” në Ligën e Kombeve.

Kjo ndeshje është një finale për të përcaktuar fituesin e këtij grupi, njofton Insajderi.

Bjellorusia ka 10 pikë, ndërsa kombëtarja shqiptare tetë. Me një fitore kuqezinjtë do të dilnin të parët.

Ndeshja fillon në ora 16:00 dhe është mundësi e artë që përmes një fitoreje Shqipëria edicionin tjetër të Ligës së Kombeve ta zhvillojë në grupin “B”. /Insajderi.com

Formacionet