Formacionet zyrtare: Juventus – Roma [Foto]

Formacionet zyrtare: Juventus – Roma [Foto]

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen derbi të javës së 18-të të kampionatit italian mes Romës dhe Juventusit.

Roma e pret Juventusin në “Olympico” në një ndeshje që do të nisë nga ora 20:45.

Këto janë formacionet e të dy skuadrave:

Juventus: Szczesny; Barzagli, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Higuain, Mandzukic