Formacionet zyrtare: Liverpool – Burnley, lajm jo i mirë për Shaqirin

Formacionet zyrtare: Liverpool – Burnley, lajm jo i mirë për Shaqirin

Liverpooli dhe Burnley do të përballen në “Anfield Road” në kuadër të xhiros së 30-të Premier League.

Pas fitores së Manchester Cityt ndaj Watfordit, djelmoshat e Jurgen Klopp duhet të fitojnë me patjetër nëse edhe më tutje mendojnë të luftojnë për titull, më shumë në Insporti.com.