Formacionet zyrtare: Manchester United – West Ham

Formacionet zyrtare: Manchester United – West Ham

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Manchester United dhe West Ham United.

Ndeshja e parë e stinorit për të dyja skuadrat do të fillojë prej orës 17:00.