Foto e rrallë e Sinan Vllasaliut dhe Gilit, para 27 vitesh

Foto e rrallë e Sinan Vllasaliut dhe Gilit, para 27 vitesh

Sinani dhe Gili kanë një karrierë të gjatë dhe të suksesshme muzikore, por edhe janë miq të mirë me njëri-tjetrin.

Sinan Vllasaliu dhe Gili mbeten dy nga artistët më të dashur shqiptar për vite të tëra.

Së fundi ishte Sinani i cili me nostalgji ka ndër një fotografi përkrah Gilit e realizuar në vitin 1993 në Zvicër.
“Mahalla jon , zgjohet heret e bjen von!”, ishte mbishkrimi që ka bërë sipër  fotos Sinani.

“Super foto! Dancing Tanoa San Gallen Zvicër ! 1993.  Legjenda e mahallës time. I pazëvendësueshëm”, ishte komenti i  Gilit.

Ndryshe, të dytë vazhdojnë të jenë aktiv me projekte muzikore.

View this post on Instagram

Mahalla jon , zgjohet heret e bjen von!😜😜

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

 

Karantina në Shqipëri, Xhesi na tregon rutinën e saj gjatë këtyre ditëve