Foto: Ju ftojmë brenda shtëpisë së re të Rihanna-s

Foto: Ju ftojmë brenda shtëpisë së re të Rihanna-s

Rihana bleu shtëpinëme pesë dhoma gjumi, me shtatë banja 13.75 milionë dollarë me 28 dhjetor, shkruan Neë York Post, transmeton Insajderi.

E vendosur në lagjen e pasura të Beverly Hills Post Office, ku banojnë shumë kolegë të famshëm, shtëpia moderne në stilin e fermës shtrihet në 760 metra.

E ndërtuar në vitin 1938, kompleksi Heather Road i Rihanna-s ka pësuar rinovime masive për të përzier stilin bashkëkohor dhe elementet tradicionale të dizajnit.

Më poshtë mund të shihni fotografi të ambientit ku do të jetojë Rihanna. /Insajderi.com