(FOTO) Kurti e Osmani relaksohen me familjet e tyre në parkun e Gërmisë

(FOTO) Kurti e Osmani relaksohen me familjet e tyre në parkun e Gërmisë

Kryeministri, Albin Kurti është parë në ‘Parkun e Gërmisë” bashkë me kandidaten për presidente, Vjosa Osmanin.

Me vete kishin edhe familjarët e tyre, duke u argëtuar në “Parkun e Gërmisë”.

Kurti është me bashkëshorten e tij, Rita dhe vajzën – ndërsa Osmani me burrin, Prindonin dhe dy vajzat.

Telegrafi ka siguruar disa fotografi nga kjo ditë ralaksuese e fituesve të zgjedhjeve. /Insajderi.com