Françeska Jaçe tregon format trupore

Françeska Jaçe tregon format trupore

Françeska Jaçe bën një jetë luksoze dhe është vazhdimisht duke udhëtuar.

Ajo së fundi po qëndron për pushime në Londër teksa edhe ka publikuar disa imazhe nga atje.

Modelja seksi ka pozuar pranë syrit të Londrës duke mos harruar të vë në pah linjat e bukura të trupit.

Françeska theksoj gjoksin ‘bombastik’ dhe belin e hollë ndërsa dukej në super formë edhe këtë herë.

Ndryshe, Françeska është mjaft e komentuar edhe për jetën private por që çdo herë e mban larg syrit të mediave