fbpx

Fundjavë me La Liga dhe Super Liga për të gjithë pakot familjare të IPKO-së

Fundjavë me La Liga dhe Super Liga për të gjithë pakot familjare të IPKO-së

30 Nëntor 2018 – IPKO Telecommunications L.L.C është besnike ndaj të gjithë klientëve të saj, prandaj vazhdon t’ibefasojë ata me shumë shpërblime.Në vikend, IPKO hapë ndeshjet sportive në të gjitha pakot sportive – të dy ligave më të rëndësishme në botë, La Liga dhe Serie A.

Këtë vikend, klientët e pakove familjare, mund të shijojnë disa prej ndeshjeve më të çmendura të futbollit:

Të shtunën: Real Madrid – Valencia, nga ora 20:45, e cila transmetohet në Super Sport  2 dhe Super Sport Kosova 1 (La Liga)

Spal – Empoli, nga ora 15:00, e cila transmetohet në Super Sport 2 (Serie A)

Të dielën:Girona – Atletico Madrid, ora 16:00, Super Sport 6 (La liga)

Torino – Genoa, ora 15:00, Super Sport 2 (Serie A)

IPKO Telecommunications L.L.C është operatori më i qëndrueshëm në Kosovë dhe është e njohur për ofrimin e përmbajtjes më të pasur televizive, kualitetin më të mirë të shërbimeve dhe kujdesin ndaj konsumatorëve.