Futbollistët e Kosovës tallen keq me Rashicën në komente, shikoni reagimin e tij

Futbollistët e Kosovës tallen keq me Rashicën në komente, shikoni reagimin e tij

Ylli i Kosovës dhe Werder Bremenit, Milot Rashica, i mori disa komente tallëse nga bashkëlojtarët e tij në ekipin e Kosovës, Benjamin Kololli dhe Atdhe Nuhiu, në fotografinë e tij të fundit në Instagram, ku doli me gojën e hapur.

Rashica po i shijon stërvitjet me skuadrën e tij, mirëpo në postimin e fundit në Instagram ai u shfaq i mërzitur që s’do të zhvillohen ende ndeshje, me shume ne Insporti.com