Futbollisti gjendet i vdekur

Futbollisti gjendet i vdekur

Bota e futbollit ka marrë një lajm të rëndë. Futbollisti i Kombëtares së Venezuelës, Gerardo Mendoza ka mbetur i vrarë.

Ish-lojtari i Portuguesa dhe Trujillanos është gjendur i vrarë në makinën e tij. Dyshimet e para lidhen me faktin se Mendoza është përplasur me një grup hajdutësh dhe pasi ka refuzuar të zbresë nga makina ka mbetur viktimë në mënyrë makabër.Lajmin e plotë mund ta lexoni në Insporti.com