Futbollisti kosovar bëhet baba për herë të dytë

Futbollisti kosovar bëhet baba për herë të dytë

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi u bë baba për herë të dytë dhe lajmin e dha bashkëshortja e tij më anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, njofton Insajderi.

“Mirëserdhe bebushe! Eshtë vajzë!”, shkruan Edibe në postimin e saj.

Prinderit nuk kanë ndarë ende emrin e vajzës së tyre. Ndërkaq çifti janë prindër të një djali. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vedat Muriqi (@vedatmuriqi)