Futbollisti kosovar, pjesë e kombëtares aziatike

Futbollisti kosovar, pjesë e kombëtares aziatike

Nëse pyesni në Azi për Liridon Krasniqin, atëherë do të flasin me fjalë të mëdha për të. I larguar nga Shqipëria vite më parë, mesfushori është bërë pjesë e futbollit dhe jetës në Malajzi.më tepër në Insporti.com.