Futbollisti serb e ofendon Shaqirin: Nuk vlen si njeri, ai nuk e di se prej nga vjen!

Futbollisti serb e ofendon Shaqirin: Nuk vlen si njeri, ai nuk e di se prej nga vjen!

Liverpooli do të takohet me Crvena Zvezdën të mërkurën (nesër) në kuadër të Ligës së Kampionëve, raportin Insporti.com.

Futbollisti nga Serbia i cili luan për Zvezdën dhe Australinë, Milosh Degenek që ka bërë deklarata fyese ndaj Shaqirit.

Lexo më shumë në Insporti