Futbollisti shqiptar zëvendëson Ramosin te Reali

Futbollisti shqiptar zëvendëson Ramosin te Reali

Sergio Ramos, tashmë 34-vjeç, nuk dihet edhe sa do të luajë me Real Madrid.

Mbrojtësi, i cili është edhe kapiten i skuadrës, është një nga ikonat e spanjollëve dhe normalisht largimi i tij do të lërë një gropë të madhe në repartin e prapavijës.

Gjithsesi edhe sezonin e ardhshëm ai do të jetë në ekip, me shume ne Insporti.com