Futbollistja shqiptare në garë për golin më të bukur të stinorit

Futbollistja shqiptare në garë për golin më të bukur të stinorit

Futbollistja shqiptare, Florijana Ismaili po shkëlqen në futbollin zviceran.

Ajo ka hyrë në garë për golin më të bukur të sezonit, nga një juri e përbërë nga përfaqësuesit e mediave dhe klubeve, shkruan albinfo.ch.

Tashmë shikuesit do të zgjedhin se cili nga këta tre gola do të zgjidhet më i bukuri. Ata me ‘like’-t e tyre do të zgjidhin deri më 30 qershor në ora 12:00 se kush është goli më i bukur.

Futbollistja e BSC Young Boys –Frauen ka kërkuar ndihmën në mënyrë që goli i saj të zgjidhet më i bukuri i vitit.(albinfo.ch)

Voting Tor der Saison: Florijana Ismaili

+++ VOTING TOR DER SAISON +++ ⚽️?Eine Fachjury bestehend aus Klub- und Medienvertretern hat die drei schönsten "Tore der Runde" ausgewählt. Like jetzt deinen Favoriten! Das Video mit den meisten Likes gewinnt die Wahl zum "Tor der Saison"! Teilnahmeschluss: Freitag, 30. Juni, 12:00 Uhr.Tor 2: Florijana Ismaili, BSC YB-Frauen (Runde 3)

Posted by Schweizer Frauenfussball / Football féminin suisse on Friday, 23 June 2017