fbpx

Gashi nuk luan, por fiton një milion euro

Gashi nuk luan, por fiton një milion euro

Shkëlzen Gashi është momentalisht pa klub, por prapë se prapë do të marrë mjaft para deri në fund të vitit. Në vend se të ankohet për largimin e tij të padëshiruar nga klubi amerikan, Colorado Rapids, Gashi iu jep të gjithë stafit në zyre nga një pica dhe i falënderon për tre vitet e kaluara, shkruan “Blick”.më shumë në Insporti